Київ засипле снігом: синоптик розповіла, коли піде негода

Український синоптик Наталка Діденко попередила киян, що столицю засипле снігом.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на допис у Facebook Діденко.

“Раптом хто не спить з киян і навколостоличних земель і захоче перед наступаючою весною ще раз погратися у сніжки, разів з п‘ять впасти на слизькій підмерзлій дорозі, щоб текли сльози від льодяного вітру, щоб на фоні ліхтаря фотнути трохи хуртовину, щоб потрусити з кущів мокрий сніг, щоб заліпило око – можете вже підтягуватися на вулицю. До Києва наближається сніг!”,- написала вона.

За її словами, зону снігу добре видно на радарі і вона неухильно наближається до столиці.

“Так що завтра у кого ще зимова ґума – той молодець. Решті – міцні лижні черевики, рукавички, знову товсті шапки, пуховики, носові хусточки в кишеню. Зробіть собі в такому вигляді селфі, щоб було з чим порівнювати у суботу-неділю, коли буде сонячно і +12+14 градусів і ви будете такі круті у розхристаному світлому пальто та темних окулярах”, – написала Діденко.

Київ засипле снігом: синоптик розповіла, коли піде негода

Київ засипле снігом: синоптик розповіла, коли піде негода Нагадаємо, народний синоптик Леонід Горбань розповів, коли нарешті в Україні буде справжнє тепло. За його прогнозом, в найближчі дні слід очікувати нічні морози та опади, а значно потеплішає у квітні.