Хто стане зірковим тренером шоу «Голос. Діти-5»: названо ім’я

В Україні вже розпочались зйомки розважального вокального шоу «Голос. Діти-5». Першим артистом, який зайняв крісло зіркового тренера у новому сезоні, став популярний співак та композитор Дзідзьо.

Несподіваною новиною артист поділився під час першого прямого ефіру «Голос країни-9». Дзідзьо вийшов на сцену шоу та зізнався, що невдовзі буде теж частинкою такого проекту. Однак він буде допомагати не зрілим вокалістам, а дітям, які мріють стати зірками шоу.

Читайте також: Голос країни 9 сезон 12 випуск: ефектні постановки від тренерів і неймовірні виступи учасників

Як і в Дана Балана, для Дзідзьо це буде особливий проект. Все тому, що артист ще жодного разу не був наставником у «Голос країни», тому перед зйомками пообіцяв, що допоможе талановитим дітям розкрити свій потенціал та передасть їм весь свій досвід. 

«Я дуже радий бути тренером такого грандіозного вокального шоу. Я сам пройшов у дитинстві через всі конкурси, здобув декілька музичних освіт, даю концерти на які приходять навіть дуже маленькі. У мене великий досвід роботи з дітками, я знаю як навчити їх манері триматися на сцені, як розкрити весь потенціал. Допоможу їм відчути, за що саме їх мають полюбити люди, а люди люблять тільки тоді, коли відчувають щирість. Я хочу передати увесь свій досвід, щоб потім дітки впевненіше йшли до своєї мрії», – зізнався Дзідзьо, передає ТСН.